FAQ

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE SUPLEMENTU DIETY BIG UP

1. Czy produkt BigUp jest przeznaczony dla mnie?

BigUp został stworzony dla wszystkich kobiet, które pragną unieść, ujędrnić, wyrzeźbić i powiększyć swoje pośladki. Nie powinnaś stosować preparatu jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

W przypadku chorób przewlekłych oraz chronicznego stosowania leków należy skonsultować się z lekarzem.

2. Czy stosowanie produktu jest bezpieczne?

BigUp to suplement stworzony przez specjalistów. Jego skład to głównie naturalne ekstrakty roślinne, bezpieczne dla funkcjonowania organizmu.

3. Na czym polega formuła BeIn + BeUp?

Formuła BeIn + BeUp to innowacyjne połączenie składników, które jednocześnie upiększają, zaokrąglają i unoszą pośladki. Rewolucyjność tego systemu zakłada oddziaływanie na dwa różne aspekty w tym samym czasie. Efektem intensywnych działań BeIn + BeUp są uniesione, pełne i sprężyste pośladki.

4. Jaka jest zawartość jednego opakowania produktu?

Jedno opakowanie produktu BigUp zawiera 30 kapsułek, które wystarczają na 1 miesiąc suplementacji.

5. W jaki sposób dawkować produkt?

Należy przyjmować 1 kapsułkę BigUp codziennie podczas spożywania posiłku lub tuż po jego zakończeniu. Preparat należy połknąć i popić wodą.

6. Jak długo powinnam stosować kurację, żeby zobaczyć efekty?

Każdy organizm funkcjonuje w inny sposób, dlatego rezultaty stosowania preparatu są bardzo indywidualne. W większości przypadków osoby przyjmujące BigUp zgłosiły widoczne efekty już po upływie ok. 1 miesiąca.

WARUNKI ZAKUPU

1. Czy mogę kupić BigUp w aptece?

Preparat BigUp można kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub za pośrednictwem autoryzowanych punktów sprzedaży. Tylko taki zakup będzie gwarancją oryginalności produktu. Nie prowadzimy dystrybucji stacjonarnej.

2. Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Wysyłki realizujemy w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania płatności. Dostawa najczęscie następuje w ciągu 3 dni roboczych od dnia dokonania płatności. Termin dostawy może ulec przedłużeniu w przypadku wysyłki poza granice UE lub w przypadku wystąpienia nadzwyczajnych sytuacji, jak np. dni świąteczne, stany nadzwyczajne, nietypowe miejsca dostawy, etc..

3. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Tak, dostarczamy przesyłki również do klientów z zagranicy.

4. Jakie mam możliwości zapłaty?

Do wyboru są następujące opcje zapłaty: przelew bankowy, PayPal, PayU.

5. W jaki sposób dostarczana jest przesyłka?

Nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem profesjonalnej, renomowanej firmy kurierskiej.

REKLAMACJA I ZWROTY

1. Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?

Każdy klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy. W tym celu należy odesłać nam produkt (nienoszący żadnych śladów używania) wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu (wzór dostępny jest tutaj) w ciągu 14 dni od zakupu na następujący adres: Instoya sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 85 lok. 21, 02-001 Warszawa. Zwrot pieniędzy następuje w sposób w jaki została dokonana płatność. W wyjątkowych przypadkach zwrot może zostać dokonany na wskazany przez Państwa rachunek bankowy. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 7 dni od otrzymania przez nas oświadczenia o odstąpieniu wraz z produktem. Szczegółowe warunki dotyczące odstąpienia zostały opisane w Regulaminie.

2. Jakie są warunki reklamacji?

Warunkiem udzielenia reklamacji jest wypełnienie formularza (którego wzór znajduje się na tutaj) lub Formularza Kontaktowego z zaznaczeniem tematu „Reklamacja”, w którym zostaną zawarte szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu oraz zakresu reklamacji. Formularz powinien zawierać krótkie uzasadnienie i opis przyczyny reklamacji. Tak uzupełniony formularz należy przesłać najpóźniej do 14 dni od momentu odebrania przesyłki na następujący adres: Instoya sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 85 lok. 21, 02-001 Warszawa. Szczegółowe warunki reklamacji zostały opisane w Regulaminie.